Основні міжнародні та українські новини у сфері кібербезпеки у січні 2024 року Рада національної безпеки і оборони України

Основні міжнародні та українські новини у сфері кібербезпеки у січні 2024 року Рада національної безпеки і оборони України

Власність Державної служби фінансового моніторингу України. LCF Law Group – юридичний партнер огляду ринку вітроенергетики в 2022 р. Належний доказ існування форс-мажору — сертифікат ТПП або інший доказ, передбачений договором. Матеріали з плашкою СПЕЦПРОЄКТ https://ternopoliany.te.ua/biznes-ta-finansy/82638-sobaky-shcho-prynosiat-prybutok-u-kumednii-hri-5-doggy-dollars-vid-4theplayer та ЗА ПІДТРИМКИ також є рекламними, проте редакція бере участь у підготовці цього контенту і поділяє думки, висловлені у цих матеріалах. Позитивні тенденції в бюджеті соціальної сфери є, але вони значно відстають від швидкості появи нових викликів.

Новини про зміни у сфері банківських послуг

Розв’язання цієї проблеми передбачає, зокрема, зниження дохідності депозитних сертифікатів НБУ, розпрацювання для банків альтернативних пропозицій для інвестування надлишкової ліквідності, визначення меж участі банків у купівлі ОВДП. Ми рекомендуємо СПФМ, піднаглядним НКЦПФР, перевірити наскільки ці новації потребують внесення змін до внутрішніх документів з питань фінансового моніторингу, та, за необхідності, оновити свої документи протягом трьох місяців після опублікування змін до Положення. Попри очевидний вплив війни, вона сприяє пришвидшенню інновацій також і у фінансовому секторі. Нестабільна ситуація змушує банки шукати нові технологічні рішення та способи обслуговування клієнтів, щоб забезпечити їхню безпеку та зручність. З відкритого банкінгу та гіперперсоналізації виникає необхідність у відповідних заходах щодо захисту великих обсягів особистих даних клієнтів та боротьби з фінансовими злочинами. Подібні ініціативи можна буде відпрацювати під наглядом НБУ.

Актуальні зміни в AML-законодавстві (законодавстві про фінансовий моніторинг)

На цій сторінці можна ознайомитися з інформацією щодо вже ухвалених Правлінням Національного банку України нормативно-правових актів, спрямованих на регулювання безготівкових розрахунків та оверсайту платіжної інфраструктури. До завершення карантину наймач звільняється від плати за користування майном на підставі п. Бублик висловив припущення, що Україні варто визначити доцільність дальшого дотримання режиму інфляційного таргетування на тлі поступової відмови від цієї практики деяких економічно розвинутих країн.

Варшава оголосила Києву торгівельну війну: чому уряд Туска не реагує на проросійські протести фермерів на кордоні з Україною

Новий досвід послуг забезпечують, зокрема, й розробки українських інженерів. Для банків передбачено перехідний період 1 місяць на приведення своєї діяльності у відповідність до затверджених змін. Однак, вказані зміни будуть введенні в дію лише з 2024 року, тому наразі залишається очікувати нових підзаконних нормативних актів від регуляторів, щоби всі учасники ринку могли повноцінно привести свою діяльність у відповідність із Законом у встановлені терміни. Щодо цих вимог впроваджується більш ліберальне регулювання, яке дозволяє набувати або збільшувати істотну участь не в дозвільному порядку (тобто, без отримання погодження регулятора), а шляхом інформування регулятора під час здійснення таких змін.

Повідомлення про зміни у публічному договорі про надання банківських послуг

Кредитна лінія встановлюється за бажанням клієнта в розмірі до 15 тис. Права НБУ встановлювати тимчасову заборону використання власником істотної участі в небанківській фінансовій установі права голосу та порядок призначення довіреної особи, якій передається право брати участь у голосуванні. Виключено форми заяв про відкриття рахунків та визначено вимоги до заповнення реквізитів заяв про відкриття/закриття рахунків клієнтів.

Recent Comments
    Categories