Ігрові мишки в категорії “Техніка та електроніка” Порівняти ціни та купити на Prom ua

Ігрові мишки в категорії “Техніка та електроніка” Порівняти ціни та купити на Prom ua

Головна фішка маніпулятора – наявність 3 змінних панелей, які входять в комплект. Кожна з них обладнана власним набором клавіш, геймер може встановити найпростішу панель або більш функціональну (2, 7, 12 клавіш). Агрегат знаходиться в середній ціновій категорії. Цього вдалося домогтися завдяки оснащенню приладу спеціальними інфрачервоними датчиками. Технологія Light Strike застосована в девайсе для зменшення шуму і запобігання випадкового кліка. Знаходиться під великим пальцем, може знижувати/підвищувати значення сенсора або повертати стандартні налаштування.

мишка для ігор

Це дозволяє використовувати мишу лівшам і правшам. Ергономічний – відрізняється анатомічною формою, максимально точно імітує природний вигин долоні (плавні обриси корпусу, наявність западин під пальці). Така мишка комфортна для руки, оскільки знижує напруга в кисті. PS/2 – дозволяє звільнити USB-порт для інших периферійних пристроїв.

CPI, DPI або роздільна здатність – параметр, який показує, скільки пікселів на екрані подолає курсор, якщо перемістити мишку на 1 дюйм (2,54 см). Наприклад, якщо CPI становить 1000, то при переміщенні миші на 2,54 см курсор пересунеться на 1000 пікселів. Легкі та компактні моделі, які можна повністю накрити пальцями.

Регулювання ваги – дозволяє підлаштувати вагу миші під індивідуальні уподобання користувача за допомогою спеціальних вантажів. Діапазон регулювання знаходиться в межах г. Bluetooth – має ті самі переваги, що і радіоканал. Єдиною відмінністю є радіус – у цьому випадку він сягає приблизно 10 метрів.

Залежно від призначення девайса, а також кількості потенційних користувачів підбирається даний показник. Кожному перемикачу може бути задана певна команда, що у рази підвищує ефективність процесу. Гравець може керувати героєм, використовувати зброю, заклинання без використання клавіатури. Крім того, кнопка може виконувати цілий макрос.

Їхнє підключення здійснюється за допомогою бездротового зв’язку, радіус дії якого досягає 5-8 метрів. Деякі різновиди передбачають трансформацію корпусу шляхом зміни бічної панелі. Кожен окремий елемент може мати 2, 6 або 12 кнопок. Вибір панелі для конкретної гри дає змогу оптимізувати процес під конкретного користувача.

Багато великих мишок відносяться до геймерських моделей. Клавіша потрійна кліка – виконує потрійних клік одноразовим натисканням. Передбачена в ігрових мишок, значно полегшує управління геймплеєм. Кнопка подвійна кліка – виконує подвійних клік одноразовим натисканням.

Килимок, що створює магнітне поле, живить пристрій. Обидва предмети набору оснащені підсвічуванням Chroma для повного занурення в ігровий процес. Під час роботи на стаціонарному ПК без мишки не обійтися. Та й у процесі використання ноутбука здебільшого юзери віддають перевагу мишці. Адже працювати з виділеним пристроєм легше, ніж запам’ятовувати поєднання клавіш. Форма надзвичайно зручна і буде ідеальною для тих, хто шукає указку середнього розміру для своєї машини.

Інтерфейс підключення

Якщо ви шукаєте звичайну мишку, то цей пункт можна пропустити. Курсор плавно рухається відповідно до руху миші. Apple Magic Mouse підтримує понад 10 жестів Multi-Touch, запрограмованих на різні дії. Менші за розміром, ніж звичайні мишки, працюють по бездротовому зв’язку. Ми вже публікували статті про вибір ігрових мишок і геймпадів. Сьогодні ж у наших порадах ми розповімо про виборі ігрово…

Питання, які часто задають про Комп’ютерні мишки

Про них ми написали трохи далі, тож читайте уважно. Звернути увагу треба й на коліщатко прокрутки. Воно потрібне в іграх (принаймні, в шутерах і екшенах) не так часто, як основні кнопки, але без нього буває не обійтися. Воно буває на основі механічного та оптичного енкодера, різниця – в довговічності, але знайти оптичний варіант буде дуже непросто. На які ж характеристики звернути увагу в першу чергу? Ключовими моментами для будь-якого ігрового гризуна є його сенсор і перемикачі в основних кнопках. Дивіться на моделі з актуальними датчиками від Pixart, а подальше залежить від вашого бюджету і жанру ігор, яким ви віддаєте перевагу.

Ігрові миші

Тому дуже важливо, щоб вибір роздільної здатності був усвідомленим. Ви можете купити Миші ігрова оплатою/купівлею частинами без переплати від Приват банку і монобанк. Агрегат відноситься до провідного типу, має міцний кабель в волоконної оплетке, довжина якого 2,1 м. Вага апарату фіксований (135 г), коригуванню не підлягає. Безшумні ніжки знаходяться під низом пристрої, відмінно ковзають по поверхнях. Фішка девайса – наявність спеціального датчика відриву, тобто він відстежує координати навіть піднесеною над поверхнею мишки (0,5 см).

А ось для ігор або роботи з графікою краще вибрати інший гаджет. Наш каталог подобається покупцям широким асортиментом провідних виробників, справедливими цінами, а також докладними описами характеристик https://opentv.media/chto-nuzhno-znat-o-legalnyh-igornyh-onlajn-zavedeniyah кожної моделі. Всі представлені на сторінках сайту ігрові миші захищені гарантією виробника. Оперативну доставку в ваш населений пункт організуємо відразу після оплати замовлення.

Ви можете запрограмувати кілька дій на одну кнопку. Наприклад, при натисканні закриються фонові програми, і запуститься ваша улюблена сесійна гра та Discord. Підсвічування може бути статичним або динамічним (колір змінюватиметься). Або скористайтеся функцією “Повідомити про помилку в описі” під таблицею з параметрами конкретної моделі. Трекпад — це невелика сенсорна панель, розрахована на управління пальцями.

Recent Comments
    Categories