9 волонтерських івентів на підтримку ЗСУ, які легко повторити Громадський Простір

9 волонтерських івентів на підтримку ЗСУ, які легко повторити Громадський Простір

Під цим гаслом учнівське самоврядування “PROGRES#12 школи” за підтримки директора, вчительської та батьківської громади влаштували “МАРАФОН ДОБРИХ СПРАВ”. «Їж слона шматочками», тобто поділи велике завдання на підзавдання. Що конкретніше ти визначиш етапи, то краще.

Україна входить в 10 країн світу, які продукують найбільшу кількість органічних відходів. Водночас, за даними Держстату, на перше півріччя 2020, у нас 42,4% населення проживали в бідності. Громадська організація «Тарілка» на Львівщині допомагає зберегти харчові ресурси та зменшувати кількість органічних відходів, і тим самим https://zz.te.ua/investytsii-v-nerukhomist-u-2023/ забезпечувати їжею верстви населення, які цього потребують. Кризовий центр “ДІМ МАМА” теж приймав у гості наших учнів. Вони отримали допомогу та гостинці від школярів. Повага та підтримка людей похилого віку-прояв розуміння, що таке “Людяність”. Благодійна акція “Долоні” в пансіонаті для осіб з інвалідністю та похилого віку.

Все це завзято продавали на шкільному ярмарку. Кожен клас особисто прикрашав своє торгівельне місце, а загальну назву та декорації для ярмарку підготували одинадцятикласники. Студентською командою проведено виїзні заходи в 6-ти ЗОШ м.

Як організовувати волонтерські заходи та проекти.

У центрі також будуть проводитись заняття для цивільного населення – з базових навичок тактичної медицини та інших. З метою благодійної допомоги та екологічного виховання учнів СЗШ №13 організували збір макулатури. Учні Львівської ЗЗСО №74 поприносили книги, які вже прочитали і не користуються та подарували шкільній бібліотеці.

Найпопулярніші

Щира усмішка та вдячність тих, кому допоміг. Волонтерів надихає результат власної праці — іноді це навіть врятовані життя. Покращення життєвих умов інших людей, слова вдячності, відчуття принесеної користі — усе це змушує допомагати знову і знову. Людина усвідомлює, що її країна потребує допомоги. Бажання зберегти Україну і створити тут хороші умови для себе та близьких надихають на волонтерство.

Натомість представники молодіжної ради є з кожного старостинського округу. Тож осередки молодіжної ради представлені по всій громаді. Тобто вдалося згуртувати ініціативну молодь. Причому задіяні не лише школярі, а й молодь до 35 років. На базі Української медичної стоматологічної академії діє волонтерський загін «Єдність». Акцію зі збору макулатури активісти волонтерської групи “ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ” із Червоноградської ТГ на Львівщині назвали “асенізаторською чисткою домашніх бібліотек”. Волонтери оголосили збір макулатури в громаді, аби закривати поточні потреби армії.

Або ж зробити вибір відповідно до власних здібностей, таланту, навичок і досвіду. Волонтерство дає змогу спробувати себе в різних напрямах. У перспективі ти можеш зробити обраний напрям своєю професією та доповнити резюме чи портфоліо волонтерськими проєктами. Волонтери — не «невидимі» для держави люди. Їхня діяльність закріплена законом у багатьох країнах, зокрема, в Україні. Під час підготовки до певного заходу формується робоча група, призначаються відповідальні за різні напрями та голова. Це не вичерпний список, але, сподіваємося, він зможе наштовхнути вас на певні ідеї.

На сайті має бути можливість оплати через Google Pay або Apple Pay. В Інстаграмі варто зробити сторіз із активним посиланням на монобанку або інший рахунок, додати це посилання у шапку профілю, а в пості продублювати реквізити в коментарях. Проси тих, хто репостить збір, вказувати, що твоя організація перевірена та тобі довіряють. Подумай, з ким би ти міг зробити спільний збір — це добре працює. Звітуй на проміжних етапах, показуй процес купівлі, доставки товару, ремонту машини тощо.

Переглянути список можна за посиланням

Нині в багатьох громадах Чернігівщині успішно функціонують молодіжні ради, що об’єднують прогресивних представників молодого покоління. Детальніше зі звітом КУ «Пластовий молодіжний центр» можна ознайомитися в презентації. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на gre4ka.info. Зараз Влада теж не сидить на місці, а є волонтеркою Klitschko Foundation у відділі комунікацій. Нещодавно стала рівною тренеркою з сексуальної освіти міжнародної організації Teenergizer.

Їхня робота є еквівалентом 125 млн повноцінних робочих місць або $1,348 трлн — а це 2,4% світової економіки. Це дуже різні люди з різними професіями, статками, інтересами та цілями, але всі вони мають спільну цінність — небайдужість до того, що відбувається навколо. Вони частіше за інших стають жертвами шахраїв та грабіжників через свою довірливість та відсутність інших людей поруч, які б їх захистили. В коронавірусні часи стала також очевидною і їхня вразливість з точки зору здоровя – адже саме літні люди можуть мати найбільші побочні ефекти від коронавірусу. Чи вміють їх захищати та відстоювати?

Під час тренінгу з’ясували, що основна функція волонтера – це добровільна неприбуткова суспільно важлива діяльність, спроба змін для вирішення чи пом’якшення проблеми. Меценатство ж – форма благодійності, фінансова підтримка. Одне іншому не заважає, часто ці поняття взаємодіють, але вони різні. Волонтерство – це можливість поєднувати саморозвиток із допомогою іншим. Це шанс зрозуміти себе, знайти однодумців та доєднатися до великої спільноти, що займається благодійністю. Я вірю, що роблячи добрі справи, ми зможемо вирішити глобальні проблеми та створити ідеальний світ, до якого всі прагнуть!

Вважається, що сучасне волонтерство зародилося в 1859 р. Саме тоді швейцарський письменник і підприємець Жан Анрі Дюнан приїхав у містечко Сольферіно. Там щойно відбулася кривава битва, і на полі бою залишалося 9 тис. Дюнан, вражений масштабом трагедії, залучив місцевих жителів до порятунку постраждалих, купив необхідні медичні матеріали та звів імпровізовані шпиталі. Після повернення до Женеви Дюнан написав книгу спогадів про Сольферіно, де наголосив на необхідності створення незалежної волонтерської організації, яка б допомагала пораненим солдатам.

Recent Comments
    Categories